Mükemmel temizlik isteyenlerin adresi...

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizliği bina temizlik işlerinde en çok uğraştıran temizlik hizmetlerinden biridir. Bu konuda ne yapacağını bilemeyen insanlar temizliğe de nereden başlayacaklarını bir türlü bilemezler. Genelde inşaat kalıntılarının binanın içerisinde kalması pencerelerde boya kalıntılarının bulunması dolapların toz içinde bırakılması oldukça can sıkan durumlardır. Bu konuda yeterli deneyime sahip değilseniz o zaman mutlaka profesyonel destek almalı ve bu konuda işi uzman olan insanlara bırakmalısınız.

Hizmet detayları konusunda inşaat sonrası temizliği aşamaları oldukça pratik olarak gerçekleştirilmekte ve bina içerisine yerleştiğiniz de son derece hijyenik bir ortama girmiş olacak ve detaylı bir temizlik işi gerçekleştirmek zorunda kalmayacaksınız. Bu konuda hizmet veren personellerimiz inşaat sonrası temizliği konusunda her türlü bilgiye ve beceriye sahip oldukları için bu konuda oldukça iyi hizmet vermektedirler.

 İnşaat Temizlikleri

İnşaat temizlikleri her ne kadar zor işler olsa da bu iş konusunda profesyonel olan insanlar oldukça iyi bir şekilde temizlik hizmetini gerçekleştirmektedirler. Temizlik konusunda her zaman kaliteye önem veren firma çalışanlarımız camlarınızı içeriden ve dışarıdan silecek, dolapların iç temizliklerini yapacaklar, yerlerdeki moloz yığınlarını toparlayıp bina dışına çıkaracaklar, inşaat kalıntısı ile görünmez hale gelen tuvalet ve banyolarınızı temizleyerek ışıldamasını sağlayacaklardır. Bu temizliklerin normal birileri tarafından bir gün içerisinde bitirilememesi gayet normalken temizlik firmamızın çalışanları kalabalık gruplarla iş yaptıkları için daha kısa sürede bitirilmektedir. Kendi aralarında oluşturdukları çalışma programına göre hareket eden personellerimiz sizin söylemenize gerek kalmadan her türlü temizliği yapmaktadırlar.

Temizlik Aşamaları

Temizlik yapılırken bazı aşamalara önem verilmesi gerekmektedir. Bu konuda oldukça planlı ve programlı çalışan personellerimiz öncelikle bina içerisindeki kaba temizliği yapacaklar ve bu konuda son derece hızlı bir şekilde hareket edeceklerdir. Kaba temizlik gerçekleştirildikten sonra da son derece detaylı bir temizlik işinin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dolap içlerinde biriken tozların alınması ve yerleşecek eşyalar için uygun bir ortamın oluşturulması, banyo ve tuvalet fayanslarının parlatılması, aynı şekilde lavabo tıkanıklığı varsa bunların açılması gibi işlerin yapılmasına önem verilmektedir. Bu işler bittikten sonra çalışanlarımız en son evden çıkarken evi dip köşe süpürüp silerek yerleri de sizler için temiz bırakmaktadırlar.

0530 01 00 149
Bizi Arayın

 

Call Now ButtonHemen Ara 0 530 010 01 49